لوگو اسدی پت

سگ آپارتمانی

سگ آپارتمانی
پت شاپ اسدی
آرش اسدی

مدیریت فروشگاه اسدی پت

واردات مستقیم، خرید و فروش انواع نژادهای اصیل سگ و گربه

ارسال زمینی و هوایی انواع نژادهای اصیل سگ و گربه به تمامی نقاط ایران و خارج از کشور

آنچه می خوانید

مقالات مرتبط

سگ آپارتمانی
آنچه می خوانید

سگ آپارتمانی

بسیاری از افراد علاقه مند به نگهداری از حیوانات خانگی مانند سگ و گربه هستند. اما محدودیت های زندگی آپارتمانی برای ساکنین آنها نگهداری از این موجودات دوست داشتنی را مشکل می کند.

راهکار مناسب برای اینکه بتوانیم سرپرستی گربه و سگ را حتی در آپارتمان برعهده بگیریم، این است که ابتدا با ویژگی ها و خلق و خوی آنها آشنا شده و نژادهایی که دارای سر و صدای کمتری هستند و یا قابلیت آموزش دارند را برای فضاهای آپارتمانی انتخاب نمائیم. برای کسانی که دارای کودکان خردسال هستند، لازم است رفتار سگ یا گربه مورد نظر با کودکان دوستانه باشد.

در اینجا بهترین و مناسب ترین سگ های آپارتمانی را به متقاضیان سرپرستی آنها معرفی می نمائیم. لطفا” جهت کسب آگاهی بیشتر راجع به نژادهای مختلف سگ آپارتمانی، با ما همراه باشید.

انواع نژاد سگ آپارتمانی

از انواع نژاد سگ هایی که جهت نگهداری در منزل و به ویژه آپارتمان ها مناسب هستند، می توان به نمونه های زیر اشاره کرد:

نژاد باسنجی

این نژاد به علت سر و صدای کم برای زندگی در واحدهای آپارتمانی مناسب است، اما به دلیل جنب و جوش زیاد نباید آنها را در خانه تنها بگذارید، زیرا احتمال دارد به وسایل منزل آسیب برسانند.

سگ آپارتمانی پامرانین

از محبوب ترین و پرطرفدارترین سگ های آپارتمانی می توان نژاد پامرانین را نام برد. این سگ های بازیگوش و دوست داشتنی به دلیل عدم وابستگی زیاد، می توانند مدت زمان طولانی از روز را در منزل تنها بمانند، بنابراین برای نگهداری توسط افرادی که ساعت های متمادی در خارج از منزل مشغول به کار هستند، مناسبند.

اما به علت شخصیت پرجنب و جوش آنها، لازم است در فواصل زمانی منظم به گردش برده شوند. برس کشیدن موها، مسواک زدن، حمام هفتگی و کوتاه کردن دوره ای موها از لازمه های مراقبتی- بهداشتی نژاد پامرانین محسوب می شود.

شی هوا هوا

شی هوا هوا جثه بسیار کوچکی دارد و در یک ساک کوچک نیز قابل حمل است. این نژاد بخاطر وابستگی به صاحب خود در هر شرایطی چه داخل و چه خارج از منزل او را همراهی خواهد کرد.

سگ آپارتمانی لوچن

این نژاد مینیاتوری کوچک طرفداران بسیاری دارد. از ویژگی های لوچن، پرجنب و جوش بودن، شخصیت اجتماعی و سازگاری سریع او با افراد است. اگر ریزش موی سگ برای شما مسئله ای حائز اهمیت نباشد، لوچن می تواند سگی دوست داشتنی و جذاب برای نگهداری در آپارتمان محسوب شود.

سگ آپارتمانی پودل

یکی از سگ های دوست داشتنی، جذاب و پرطرفدار قابل نگهداری در آپارتمان، نژاد پودل می باشد. پودل ها بسیار باهوش هستند و قابلیت یادگیری بالایی دارند. سگ پودل برای نگهداری در آپارتمان گزینه ای مطلوب به شمار می آید.

بولداگ

بولداگ ها سگ های تنبلی هستند که علاقه ای به جنب و جوش ندارند. بنابراین اگر فرصت کافی برای به گردش بردن سگ خود ندارید، بولداگ می تواند انتخابی مناسب برای شما باشد.

گریفون بروکسلی

این نژاد پرجنب و جوش کوچک، بسیار مهربان است و با صاحبان خود به خوبی انس می گیرد. اما به دلیل بازیگوشی زیاد نباید او را در خانه تنها بگذارید.

سگ آپارتمانی شیتزو

نژاد شیتزو بسیار اجتماعی و مهربان است و با کودکان نیز سازگاری مطلوبی دارد. به همین علت در بین سگ های آپارتمانی جزء پرطرفدارترین نژادها محسوب می شود.

بیچون فرایز

نژاد بیچون فرایز دارای موهای بلند و زیبایی با میزان ریزش کم است و به دلیل ظاهر عروسکی، محبوبیت زیادی دارد. در عین حال این نژاد بسیار بازیگوش است و لازم است او را برای گردش به بیرون از محیط منزل ببرید.

یورکی یا یورکشایر تریر

نژاد یورکی در میان سگ های آپارتمانی به بازیگوشی، وفاداری و شجاعت معروف است. به دلیل ریزش موی اندک، گزینه مناسبی برای افرادی که حساسیت های خاص دارند، محسوب می شود. یورکی ها بسیار مهربان و صمیمی هستند و در صورت تشخیص ناراحتی در صاحبان خود، با رفتاری دوستانه در رفع ناراحتی با آنها همراهی می کنند.

کینگ چارلز اسپانیل

این نژاد علاوه بر بازی، عاشق در آغوش گرفتن و توجه نیز هست، بنابراین برای کسانی که به هر دلیلی نمی توانند توجه کافی به حیوان داشته باشند، گزینه مناسبی نیست.

کاتن دتویلیر

کاتن دتویلیر از نظر ظاهری جذاب و دوست داشتنی است. سازگاری او با کودکان، میزان محبوبیتش را بسیار افزایش داده است. اگر فرصت کافی برای گردش سگ ندارید، این نژاد گزینه مناسبی برای نگهداری در آپارتمان محسوب می شود. البته لازم است اسباب بازی های مناسب را جهت سرگرمی حیوان در منزل تهیه و در اختیار او قرار دهید.

سیلکی تریر

نژاد سیلکی تریر به دلیل انس گرفتن سریع با صاحبان خود سگی بسیار محبوب است. این نژاد در ارتباط دوستانه با کودکان نیز گزینه بسیار مناسبی می باشد. از مشکلات این سگ ها در آپارتمان می توان به پارس کردن بی موقع آنها اشاره کرد که با آموزش به موقع این مسئله رفع خواهد شد.

پینچر مینیاتوری

پینچر مینیاتوری، نوعی دوبرمن در سایز کوچک است که به افراد غریبه واکنش نشان می دهد. بسیار سریع، پرجنب و جوش، وفادار و مهربان است و به دلیل سایز مینیاتوری برای نگهداری در آپارتمان مناسب می باشد. اما به جهت اینکه با کودکان رابطه زیاد خوبی ندارد، برای افرادی که در منزل کودکان خردسال دارند، توصیه نمی شود.

سگ آپارتمانی مالتیز

مالتیز جزء نخستین سگ های آپارتمانی است که با چشمان تیله ای و ظاهری جذاب و بسیار دوست داشتنی، هر فردی را به نگهداری از او ترغیب می کند. این سگ کوچک مهربان و احساسی، خیلی زود با صاحبان خود انس می گیرد، بنابراین اگر فرصت کافی برای توجه به این کوچولوی دوست داشتنی ندارید، بهتر است از خرید او منصرف شوید.

لاسا آپسو

لاسا آپسوی کوچک 38 سانتی متری کیس بسیار مناسبی برای نگهداری در آپارتمان است، زیرا بسیار اجتماعی و سازگار می باشد. البته این نژاد سگ نیاز به کوتاه کردن منظم موها، مسواک زدن دندان ها و حمام هفتگی دارد.

جپنیز چین

این نژاد عروسکی جذاب در بین سگ های آپارتمانی طرفداران بسیاری دارد و جنب و جوش و فعالیت زیاد از ویژگیهای این سگ می باشد. اما به دلیل حساس بودن او لازم است در حمام کردن، مسواک زدن و کوتاهی موها و ناخن ها، دقت و نظم کافی را به کار ببرید.

سگ آپارتمانی هاوانیز

نژاد هاوانیز یک سگ موبلند زیباست که با صاحبان خود بسیار همراهی می کند. این نوع سگ ها که قابل نگهداری در آپارتمان نیز هستند، با شخصیت صاحب خود خو گرفته و آرام بودن یا فعال بودن را از او می آموزند.

داچس هاند

داچس هاند که به سگ سوسیسی هم معروف است، یکی از انواع محبوب سگ های آپارتمانی است که هم در منزل و هم در محیط بیرون بسیار پرجنب و جوش و بازیگوش است.

فاکس تریر سگ کوچک باهوشی است که آموزش پذیر و بسیار فعال می باشد. با وجود ریزش موی اندک، اگر بازیگوشی او برای شما مسئله قابل اهمیتی نیست، این نژاد سگ گزینه مناسبی جهت نگهداری در آپارتمان به حساب می آید.

با توجه به متنوع بودن نژادهای سگ آپارتمانی، انتخاب مناسبترین کیس کمی مشکل است. در صورتی که تمایل به خرید و نگهداری سگ آپارتمانی دارید، با ما در تماس باشید تا بهترین و مناسب ترین کیس ها را به شما معرفی کنیم. در این مسیر تا انتخاب و خریداری بهترین سگ آپارتمانی متناسب با شرایط زندگی شما و ملزومات مورد نیاز جهت نگهداری از آنها، همراهتان خواهیم بود.

جهت مشاوره، سفارش کالا یا خدمات، با ما تماس بگیرید: ۰۹۱۹۴۶۷۶۳۸۹

———————————

راه های ارتباطی با اسدی پت

موبایل (آرش اسدی): ۰۹۱۹۴۶۷۶۳۸۹

اینستاگرام: asadipet@

کانال آپارات اسدی پت

کانال یوتوب اسدی پت

——————————–

اشتراک گذاری مطلب: